NOVO IP GSM Zobrazit v plné velikosti

NOVO IP GSM

Tísňový telefon pro domácnost, GSM verze včetně IP komunikace

Více informací

Dostupnost: skladem

8 894,00 Kč

Tísňový telefon NOVO IP/ GSM komunikuje pomocí mobilních a IP sítí a je tak vhodný pro byty, kde pevná linka není k dispozici.

NOVO IP / GSM je ideálním řešením pro ty, kteří z důvodu svého zdravotního stavu, či stáří, již tráví většinu času v bytě. Postižení, těžce nemocní, nebo staří lidé se bohužel dostávají občas do situací, kdy potřebují pomoc. Náramkové tísňové tlačítko je v takovém případě zdaleka nejlepší řešení. Je vždy po ruce, je vodotěsné, takže se může vzít i do sprchy, baterie má životnost přibližně 5 let.

Poplach vyvolaný stiskem poplachového tlačítka na telefonu, nebo náramkového tlačítka ATOM, či pomocí dalších komponentů systému, může být přijat např. na mobilním telefonu, nebo ve specializovaném dispečinku. NOVO dokáže komunikovat s většinou zavedených softwarových řešení středisek sociální péče.
NOVO obsahuje hlasitý reproduktor a citlivý mikrofon pro komunikaci mezi volajícím a volaným a podsvětlené tlačítko pro vyvolání poplachu. Může postupně volat 4 různá telefonní čísla.
Náramkovým tlačítkem lze také vyzvednout příchozí telefonní hovor, takže senior může Neo používat pro pohodlné vyřízování příchozích volání. Lze také nastavit, že se po určitém počtu zhazvonění hovor automaticky vyzvedne a volající tak může přes Neo do bytu promluvit a poslechnout si, co se v bytě děje. To je velmi vývhodné za siutace, kdy panuje podezření, že senior není v pořádku a nebere telefon.
Napájení je ze sítě 220/230V se zálohováním interním akumulátorem na dobu 80 hodin.