Přenosné vysílače řady Apollo TE100

Přenosné pagerové vysílače pro univerzální využití. 

Podle typu mají 1, 4 nebo 8 tlačítek, kterým se přiřadí čísla pagerů a texty zpráv. V praxi jsou umístěny u jednotlivých pracovišť a každé z kláves je přiřazena určitá volací adresa. Obsluha stroje tak může jednoduše přivolat konkrétní osobu, dle aktuálního problému na stroji. 

Výhodou tohoto řešení je především jeho cenová dostupnost a absence montážních prací. Každý z vysílačů disponuje výkonem 0,5W, který je dostatečný pro naprostou většinu výrobních hal. V případě potřeby většího dosahu, či propojení vícero hal, je možné instalovat rádiový opakovač, který zajistí pokrytí i na větší vzdálenost.

Jak systém pracuje?

Signály z jednotlivých pracovišť se předávají radiovou cestou na pager – přenosný kapesní přijímač s displejem. Tlačítka mohou přivolávat jeden pager, nebo skupinu pagerů. Příjem textové zprávy je doprovázen zvukovou a vibrační signalizací.

Variantně může zpráva směřovat do mobilní aplikace, která eviduje veškeré zprávy a provoz systému a umožňuje tak centrální řízení, hodnocení efektivity a reakční doby.

Hlavní výhody

  • Rychlé, levné nasazení
  • Jednoduché řešení na obsluhu
  • Možnost programovat vysílače pomocí PC a USB
  • Možnost předdefinovaných textových zpráv k odeslání na pagery
  • Mobilní bezdrátové vysílače vysílače, které lze i pevně umístit

Máte zájem?

Nechte nám na sebe kontakt a ozveme se Vám pro konzultaci a ukázku systému.