Zařízení pro tísňovou péči a TeleCare

Dopřejte svým klientům kvalitu od odborníků

Moderní technologie by měla být základem každého poskytovatele tísňové péče/TeleCare. Jedině spolehlivé asistivní technologie mu umožní věnovat maximální čas a energii svým klientům a neztrácet ho náročnou správou a údržbou zařízení. Právě proto je tu Legrand Care.

0 +
Aktivních uživatelů
0 +
Let zkušeností v TeleCare
0 +
Zpracováno událostí mesíčně

Anděl strážný na dosah na ruky.

Stacionární zařízení NOVO

Stacionární zařízení NOVO představuje základní kámen každé tísňové péče. Tvoří jej kombinace stacionární základny NOVO a široká paleta bezdrátového příslušenství – tísňového náramku, pohybového čidla, detektorů kouře, CO apod. 

Díky možnosti dálkové správy a konfigurace odpadá nutnost 99% servisních výjezdů k zařízení a je možné jej uživateli dodávat v režimu Plug&Play. Veškerý provoz je poté přehledně ONLINE pro dohled a následnou analýzu.

Svoboda cítit se v bezpečí,
kdekoliv
kdykoliv

Mobilní zařízeníNOVO GO

Mobilní asistivní zařízení NOVO GO se hodí pro ty uživatele, kteří nechtějí slevovat ze své svobody pohybu ale současně by rádi měli možnost zavolat odbornou pomoc stisknutím jediného tlačítka. GPS lokalizace umožní uživatele rychle najít a monitorovat jeho pohyb. Jakmile poté přijde domů, může se NOVO GO automaticky proměnit v plnohodnotné stacionární zařízení. 

Máte zájem?

Nechte nám na sebe kontakt a ozveme se Vám pro konzultaci a ukázku systému.