Maximální pohodlí pro pacienty a personál

Námi nabízené moderní signalizace sestra pacient přináší do domovů seniorů a nemocnic výrazného pomocníka. Elegantní design se snadno skloubí s interiérem a nenarušuje klidné prostředí, což je pro klienty a pacienty klíčové pro příjemný pocit a rychlejší uzdravení. Všechna řešení jsou navíc vyvinuté specificky pro osoby se sníženou motorikou, omezenou hybností či jiným omezením a díky pohodlné obsluze a nošení mohou snadno zavolat o pomoc ať už jsou kdekoliv. 

Díky mobilním terminálům je zaručena i flexibilita pro personál, což jim umožňuje rychle reagovat na potřeby pacientů a poskytovat tak efektivnější péči. Námi nabízené moderní signalizace sestra pacient zvyšují bezpečnost a komfort pacientů a zároveň usnadňují práci zdravotnického personálu.

Nevíte si rady?

Za naší historii jsme již realizovali několik stovek dodávek. Konkrétní řešení jsme tak schopni vybrat přímo na míru Vašim požadavkům a potřebám. Neváhejte se nám proto ozvat.

Systém Trex

Díky jednoduché a bezdrátové instalaci je vhodný zejména pro existující domovy a nemocnice, které hledají moderní signalizační řešení bez nutnosti stavebních zásahů. Svojí komplexností a množstvím prvků se ovšem systém vyrovná i nákladným a náročným drátovým řešením.

K jednomu zařízení TREX s barevným displejem lze připojit až 255 rádiových vysílačů. Pomocí zesilovače dosahu REPO+ II lze v případě potřeby spolehlivým způsobem prodloužit dosah rádia a pokrýt i celé budovy. Flexibilní pagingový systém TREX lze kdykoli snadno rozšířit o další vysílače nebo komponenty, a tím jej také přizpůsobit a rozšířit novým požadavkům.

Monitoring opuštění budovy D-POS

Dopřejte Vašim klientům bezpečí a svobodu pohybu současně.

Systém D-TREX

Systém D-TREX je ideálním řešením pro maximálně efektivní organizaci alarmů a rádiového provozu. Inteligentní systém může rozlišovat alarmy podle různých kategorií, jako je typ alarmu nebo jeho zdroj, a následné zpracovávat alarmy přesně dle požadavků zákazníka. 

Všechny procesy v systému D-TREX lze centrálně konfigurovat a vzdáleně spravovat prostřednictvím webového rozhraní.

Zejména v případě rekonstrukcí stávajících zařízení umožňuje modulární koncepce a kombinace kabelového a rádiového spojení postupnou instalaci a tedy i úsporu finančních prostředků. Systém lze navíc kdykoli rozšířit nebo doplnit podle rostoucích požadavků. 

Díky standardizovaným rozhraním a přenosovým protokolům je D-TREX vhodný také pro přenos poplachů na externí poplachové servery a připojení například externího požárního poplachového systému.

V jednoduchosti je krása

Ať už se jedná o ambulantní nebo lůžkové zařízení, systémy NEAT/Legrand Care pro přivolání sestry se díky svým rozmanitým možnostem použití vždy ideálně přizpůsobí specifickým požadavkům zákazníka. Prostřednictvím jednotlivých rádiových senzorů je spuštěn poplach, který je podle předem definovaného scénáře distribuován ošetřujícímu personálu prostřednictvím systému D-TREX nebo TREX.

Hlavní přednosti našich řešení

Efektivní organizace

Optimální řízení procesů poskytované péče, časová a organizační úleva pro vaše zaměstnance díky efektivní distribuci volání klientů a pacientů.

Archivace provozu

Kompletní záznam a archivace provozu pro dohledatelnou dokumentaci o jednotlivých voláních klientů či pacientů pro následnou analýzu učiněných postupů.

Maximální spolehlivost

Osvědčené a bezpečné evropské řešení s obousměrnou komunikací prostřednictvím rádia a/nebo kabelu pro nejvyšší možnou spolehlivost a jistotu.

Monitoring odchodu

Pro co největší ochranu klientů, například osob trpících demencí, lze snadným a neinvazivním způsobem monitorovat jejich odchod z oddělení, patra nebo budovy.

Skládačkové řešení

Konfigurovatelné a škálovatelné systémy dle vašich požadavků, které jsou vhodné pro všechny typy zařízení s možností snadného rozšíření.

Rychlá reakce

Rychlá a přesná reakce ze strany personálu je zajištěna díky distribučním a eskalačním pravidlům, možnostem lokalizace a oznámení prezence u klienta či pacienta.

Často kladené dotazy

Připravili jsme pro Vás odpovědi na nejčastější dotazy, které se v souvislosti s pořízením systémů objevují.

S NEAT/Legrand Care systémy sestra pacient můžete správu alarmů ve vašem sociální nebo zdravotním zařízení výrazně zjednodušit, zefektivnit a tím i zlepšit kvalitu poskytované péče. Ošetřující personál bude mít díky signalizaci sestra pacient NEAT/Legrand Care více času na péči o pacienty.

Jasně stanovená pravidla pro chování každého vzniklého volání pomáhají  sledovat kdo, kdy a kde volání spustil. Díky tomu může být volání vždy doručeno pracovníkovi, který je aktuálně k dispozici a má čas se pacientovi či klientovi věnovat.  Díky funkci eskalace, kterou jsou systémy sestra pacient NEAT/Legrand Care vybaveny, nehrozí, že by volání pacienta či klienta nebylo vyřízeno.

Systémy NEAT/Legrand Care vždy pracují s rádiovými přenosnými přijímači tísňového volání. Na rozdíl od kabelového systému tísňového volání může ošetřující personál přijmout volání kdekoliv v budově a na pozemku zdravotního nebo sociálního zařízení.

Oproti jiným bezdrátovým technologiím pak signalizace sestra pacient NEAT/Legrand Care pracují s obousměrnou rádiovou komunikací, díky čemuž dosahují výrazně delší životnosti baterií a efektivnějšímu rádiovému provozu, který zabraňuje rušení či přetížení.

Díky opakovačům rádiového signálu funguje systém sestra pacient NEAT/Legrand Care bez problémů i ve větších budovách. Přesný rozsah závisí na stavebních podmínkách budovy, ve které je systém sestra pacient NEAT/Legrand Care instalován. Dosah je vždy před dodávkou pečlivě zkontrolován a vyzkoušen.

Ano, zejména při rekonstrukcích nebo rozšířeních se signalizační systémy sestra pacient TREX/D-SERVER osvědčily jako snadno instalovatelné, a tedy mimořádně nákladově efektivní řešení, které nevyžaduje žádné konstrukční zásahy do budovy.

Hlavním kritériem je Vaše očekávání od systému sestra pacient. Pomocí systému D-SERVER lze například integrovat systémy třetích stran pro indikaci alarmů, jako jsou například systémy požární signalizace.  Systém D-SERVER lze také konfigurovat a spravovat na dálku prostřednictvím webového rozhraní. 

Systém TREX je založen výhradně na rádiovém přenosu, a proto je flexibilnější z hlediska nastavení a instalace. 

Ústředními prvky jsou dva komponenty D-SERVER a TREX, které lze používat samostatně nebo ve vzájemné součinnosti. V případě spuštění alarmového volání jsou pracovníci informování o typu alarmu, jeho poloze a označení. Pacient díky tomu může náramkové tlačítko SMILE mít stále u sebe. V závislosti na požadavcích jsou k dispozici četné další komponenty, jako např. nástěnná tlačítka a táhlová tlačítka pro přivolání (rádiová nebo drátová), mobilní rádiové vysílače, monitorování lůžka, zvukové monitory, dveřní alarmy, monitorování osob s demencí, zesilovače dosahu, mobilní přijímače volání.

Pokud máte další dotazy k uvedeným řešením, další technické nebo koncepční otázky, velice rádi Vám je zodpovíme. Jednoduše vyplňte formulář níže a bude vás kontaktovat odpovědná osoba.

Máte zájem?

Nechte nám na sebe kontakt a ozveme se Vám pro konzultaci a ukázku systému.