Systém Trex

Díky jednoduché a bezdrátové instalaci je vhodný zejména pro existující domovy a nemocnice, které hledají moderní signalizační řešení bez nutnosti stavebních zásahů. Svojí komplexností a množstvím prvků se ovšem systém vyrovná i nákladným a náročným drátovým řešením.

K jednomu zařízení TREX s barevným displejem lze připojit až 255 rádiových vysílačů. Pomocí zesilovače dosahu REPO+ II lze v případě potřeby spolehlivým způsobem prodloužit dosah rádia a pokrýt i celé budovy. Flexibilní pagingový systém TREX lze kdykoli snadno rozšířit o další vysílače nebo komponenty, a tím jej také přizpůsobit a rozšířit novým požadavkům.

Monitoring opuštění budovy D-POS

Dopřejte Vašim klientům bezpečí a svobodu pohybu současně.

Systém D-TREX

Systém D-TREX je ideálním řešením pro maximálně efektivní organizaci alarmů a rádiového provozu. Inteligentní systém může rozlišovat alarmy podle různých kategorií, jako je typ alarmu nebo jeho zdroj, a následné zpracovávat alarmy přesně dle požadavků zákazníka. 

Všechny procesy v systému D-TREX lze centrálně konfigurovat a vzdáleně spravovat prostřednictvím webového rozhraní.

Zejména v případě rekonstrukcí stávajících zařízení umožňuje modulární koncepce a kombinace kabelového a rádiového spojení postupnou instalaci a tedy i úsporu finančních prostředků. Systém lze navíc kdykoli rozšířit nebo doplnit podle rostoucích požadavků. 

Díky standardizovaným rozhraním a přenosovým protokolům je D-TREX vhodný také pro přenos poplachů na externí poplachové servery a připojení například externího požárního poplachového systému.

V jednoduchosti je krása

Ať už se jedná o ambulantní nebo lůžkové zařízení, systémy NEAT pro přivolání sestry se díky svým rozmanitým možnostem použití vždy ideálně přizpůsobí specifickým požadavkům zákazníka. Prostřednictvím jednotlivých rádiových senzorů je spuštěn poplach, který je podle předem definovaného scénáře distribuován ošetřujícímu personálu prostřednictvím systému D-TREX nebo TREX.

Efektivní organizace

Optimální řízení procesů poskytované péče, časová a organizační úleva pro vaše zaměstnance díky efektivní distribuci volání pacientů.

Kompletní záznam a archivace provozu pro dohledatelnou dokumentaci o jednotlivých voláních a následnou analýzu učiněných postupů

Maximální spolehlivost

Osvědčená a bezpečná obousměrná komunikace prostřednictvím rádia a/nebo kabelu pro nejvyšší možnou spolehlivost a jistotu.

Pro co největší ochranu klientů, například osob trpících demencí, přesně zjistěte, kde se v danou chvíli nacházejí a můžete jim rychle vyrazit na pomoc

Konfigurovatelné a škálovatelné systémy přesně podle vašich požadavků a nároků a vhodné pro jakoukoliv úroveň poskytované péče s možností rozšíření kdykoliv.

Rychlá reakce díky cílené lokalizaci, distribuci volání a možnosti oznámení prezence personálu u klientů.

Často kladené dotazy

Připravili jsme pro Vás odpovědi na nejčastější dotazy, které se v souvislosti s pořízením systémů objevují.

S NEAT systémem sestra pacient můžete správu alarmů ve vašem pečovatelském zařízení výrazně zjednodušit, zefektivnit a tím i zlepšit kvalitu poskytované péče. Ošetřující personál tak bude díky signalizaci sestra pacient značky NEAT mít více času na péči o pacienty.

Bez jasně definovaného scénáře poplachu není možné sledovat, kdo, kdy a kde poplach spustil. Vaši ošetřovatelé mohou ztratit drahocenný čas při hledání pacienta, který volání spustil. Kromě toho může být poplach nahlášen pečovateli, který není v danou chvíli k dispozici a volání o pomoc zůstane bez odezvy. Díky funkci eskalace, kterou jsou systémy sestra pacient NEAT vybaveny, nic takového nehrozí.

Systémy NEAT vždy pracují s rádiovými přijímači tísňového volání. Na rozdíl od kabelového systému tísňového volání může ošetřující personál přijmout volání kdekoliv v budově a na pozemku vybaveném systémem NEAT.

Oproti jiným bezdrátovým technologiím pak signalizace sestra pacient NEAT pracují s obousměrnou rádiovou komunikací, díky čemuž dosahují výrazně delší životnosti baterií.

Díky opakovačům rádiového signálu funguje systém sestra pacient NEAT bez problémů i ve větších budovách. Přesný rozsah závisí na stavebních podmínkách budovy, ve které je systém sestra pacient NEAT instalován.

Ano, zejména při rekonstrukcích nebo rozšířeních se D-SERVER osvědčil jako snadno instalovatelné, a tedy mimořádně nákladově efektivní řešení. Díky rádiové technologii může být správa tísňových volání mnohem jednodušší a efektivnější.

Hlavním kritériem je Vaše očekávání od systému sestra pacient. Pomocí systému D-SERVER lze například integrovat systémy třetích stran pro indikaci alarmů, jako jsou například systémy požární signalizace.  Systém D-SERVER lze také konfigurovat a spravovat na dálku prostřednictvím webového rozhraní. 

Systém TREX je založen výhradně na rádiovém přenosu, a proto je flexibilnější z hlediska nastavení a instalace. 

Ústředními prvky jsou dva komponenty D-SERVER a TREX, které lze používat samostatně nebo ve vzájemné součinnosti. V případě spuštění alarmového volání jsou pracovníci informování o typu alarmu, jeho poloze a označení. Pacient díky tomu může náramkové tlačítko SMILE mít stále u sebe. V závislosti na požadavcích jsou k dispozici četné další komponenty, jako např. nástěnná tlačítka  a táhlová tlačítka pro přivolání (rádiová nebo drátová), mobilní rádiové vysílače, monitorování lůžka, zvukové monitory, dveřní alarmy, monitorování osob s demencí, zesilovače dosahu, mobilní přijímače volání.

Zde najdete přehled nejdůležitějších prvků signalizačního systému sestra pacient NEAT.

D-SERVER – Inteligentní alarmový systém sestra pacient

TREX – Flexibilní pagingový systém sestra pacient

SMILE – přenosný vysílač volání

REPO + II – rádiový opakovač pro systém TREX

D-TECT IP + D-TECT – vysílací a přijímací stanice pro systém D-SERVER

WALL-FAMILY – Nástěnná přivolávací tlačítka pro širokou škálu aplikací

D-POS a D-POS ANT – Systém pro hlídání osob s demencí

Pokud máte další dotazy k uvedeným řešením, další technické nebo koncepční otázky, velice rádi Vám je zodpovíme. Jednoduše vyplňte formulář níže a bude vás kontaktovat odpovědná osoba.

Máte zájem?

Nechte nám na sebe kontakt a ozveme se Vám pro konzultaci a ukázku systému.