Bezdrátová signalizace TREX

TREX je moderní bezdrátová signalizace sestra pacient pro nemocnice, domovy seniorů, domy s pečovatelskou službou a další zařízení, která chtějí svým klientům a pacientům dopřát bezpečí a volnost. Jedná se o jednu z nejmodernějších bezdrátových signalizací sestra pacient na trhu, která je vyvinuta a vyráběna v Evropě na základě dlouholetých zkušeností v oblastí tísňových zařízení pro seniory a nemocnice. Mezi její hlavní přednosti patří zejména:

Jak signalizace funguje?

Signalizace sestra pacient TREX je tvořena bezdrátovými prvky (náramkovými tlačítky, detektory kouře, zatopení, pohybu apod,) které odesílají alarmy rádiovou cestou na přenosné kapesní jednotky Trex 2G. Pokud některý z klientů či pacientů aktivuje prvek, kapesní jednotka zobrazí na displeji kdo a proč volá. Příjem zprávy je doprovázen akustickou a vibrační signalizací.

Tlačítko SMILE

Signalizace sestra pacient TREX klade důraz především na mobilitu klientů a pacientů. Její hlavní výhodou jsou proto bezdrátová tlačítka SMILE, která jsou speciálně navržena tak, aby klienta či pacienta co nejméně obtěžovali a nosil jej tak všude, kde se pohybuje. Díky tomu je mu poskytnuta maximální ochrana při minimálním zásahu do jeho volnosti. Jejich tvar a funkčnost je výsledkem více než desetiletých zkušeností a 100.000 prodaných kusů. 

Monitoring opuštění objektu

Nejčastější nadstavbou systému sestra pacient TREX je monitorovací doplněk D-POS. Ten umožňuje pomocí pozičních vysílačů a feritových antén monitorovat pohyb klientů v místech, kde je to užitečné. Nejčastěji se využívá k monitorování opuštění objektu pacienty trpícími Alzheimerovou chorobou, či obecně stařeckou demencí.

Jak funguje modul D-POS?

Rozšíření D-POS k signalizaci sestra pacient TREX pomáhá chránit klienty a pacienty, kteří mohou samovolně odcházet ze zařízení při maximální ochraně jejich soukromí. Stačí je vybavit náramkem SMILE ID a k východu naistalovat sadu D-POS. Současně lze sadu využívat pro účely vnitřní lokalizace a automatické otevírání dveří.

Kapesní jednotka Trex 2G

Signalizace sestra pacient TREX klade důraz také na co největší pohodlí personálu. Oproti standartním signalizacím, které mají ústřední panel na sesterně, disponuje malými a lehkými přenosnými jednotkami, které slouží pro příjem alarmů kdekoliv v rámci budovy. Díky tomu může personál vyřizovat volání ať už je kdekoliv a současně nemusí mít obavu, že v případě opuštění sesterny se klient či pacient nikomu nedovolá.

Vybrané komponenty

Ukázka našich klientů

Máte zájem?

Nechte nám na sebe kontakt a ozveme se Vám pro konzultaci a ukázku systému.