Vaše bezpečnost nám leží na srdci

Zdravotnický personál v psychiatrických nemocnicích a léčebnách čelí každý den nebezpečí možného napadení ze strany pacientů. Tato hrozba je výsledkem řady faktorů, včetně stavu duševního zdraví pacientů, agresivních symptomů jejich onemocnění a možnosti konfliktů v důsledku narušeného vnímání reality.

Nečekejte až se stane vážný incident

Napadení může mít závažné následky pro zdravotnický personál, kromě fyzických zranění a psychického traumatu, má i dlouhodobý dopad na pracovní morálku a pohodu.

Zabezpečení a ochrana personálu by proto pro tato zařízení měla být prioritou. 

S námi budete připraveni.

Naše společnost se specializuje na tísňové
systémy pro zdravotnická a jiná zařízení
s cílem zajistit maximální bezpečí pro
personál a rychlou a efektivní pomoc
v případě krizové události.

Čím můžeme personálu pomoci?

Disponujeme řadou různých technologií, ze kterých vám pomůžeme vybrat tu nejlepší pro vaše zařízení.

Osobní tísňová tlačítka

Díky přenosným tísňovým tlačítkům si personál může diskrétně a bez zbytečné eskalace situace zavolat pomoc kdykoliv a kdekoli v budově.

Automatická detekce tísňového stavu

V některých situacích může dojít k tomu, že pracovník personálu nemá možnost alarm spustit ručně. Zařízení proto musí být schopné spustit alarm manuálně.

Lokalizace na konkrétní místnost

Rychlost je v případě napadení klíčová. Většina zdravotnických zařízení má členitá a nepřehledná oddělení, nalezení pracovníka tak může být otázka i desítek minut.

Zkušenosti v oboru

Za naší historii jsme realizovali stovky projektů ve veřejných i soukromých institucích. Specifika psychiatrických nemocnic známe dokonale.

Informace pro nejbližší okolí

U tísňových událostí v psychiatrických nemocnicích je pro rychlou pomoc nejdůležitější informovat personál v okolí, který může poskytnout nezbytnou první pomoc.

Napojení na ostrahu a centrální dispečink

Všechny alarmy mohou mít nastavený automatický eskalační plán na další oddělení a patra. Současně mohou být zobrazeny na centrální obrazovkách u pracovníků ostrahy.

Kde naše technologie najdete?

Máte zájem?

Nechte nám na sebe kontakt a ozveme se Vám pro konzultaci a ukázku našich technologií.