Vyvolávání kamionů

V logisticky náročných prostředích vykládání a nakládání kamionů je v praxi často potřeba jednoduchý systém, který by řidiče kamionů informoval, že mohou přijet na rampu za účelem vyložení/naložení zboží. Pro tuto aplikaci se výborně hodí jednoduchý pagerový systém tvořený dvěma komponenty. Vysílací stanicí a příjímacím pagerem.

Apollo TE100 - TE108

Přenosné pagingové vysílače pro univerzální využití. Podle typu mají 1, 4 nebo 8 tlačítek, kterým se přiřadí čísla pagerů a texty zpráv. Po stisknutí se odešle zpráva na pager nebo skupinu pagerů.

  • Vysílače řady TE100 mají také vstupy pro alarmové kontakty, které umožňují odeslání zprávy při aktivaci vstupu. Toho se často používá při přenosu stavových hlášení z různých strojů a zařízení.
  • TE100 se také spolu s vhodným pagerem často používá jako bezdrátový zvonek s velkým dosahem pro přivolání nočních vrátných, recepčních, skladníků apod.
  • Tyto vysílače lze používat jako přenosné, nebo je lze pevně uchytit např. na stěnu, nebo jiné vhodné místo.
    Lze je použít jako náhradu za pagery Jablotron.

Apollo TE-510

Pagingová ústředna se zabudovaným vysílačem v desktopovém provedení, pro menší až střední aplikace.

Za zajímavou cenu nabízí mnoho funkcí jinak obvyklých až u mnohem dražších zařízení.

  • Obvyklé aplikace: odesílání zpráv z vrátnice, dispečinku, z telefonu, z počítačové sítě i sepnutím jednoho ze 7 kontaktů.
  • Obvyklí uživatelé: hotely, autoservisy, menší až střední průmyslové podniky a zdravotnická zařízení, lázně, logistická centra.

Máte zájem?

Nechte nám na sebe kontakt a ozveme se Vám pro konzultaci a ukázku systému.