Tísňový systém EkoTek

Chráníme vaše zaměstnance za vás

Hledáte spolehlivé řešení pro zvýšení bezpečnosti ve Vašem pracovním prostředí z důvodu rizikové pracoviště nebo časté práce osamocených pracovníků? Certifikovaný tísňový systém EKOTEK je tím, co potřebujete. Revoluční technologie spojuje přesnou lokalizaci uvnitř budov s okamžitým upozorněním na potenciální nebezpečí, což umožňuje efektivní ochranu osamocených pracovníků a minimalizaci rizika napadení či pracovních úrazů

Hlavní přednosti


  • Vnitřní lokalizace s přesností na několik metrů
  • Tísňový a asistenční alarm (RED/BLUE alarm)
  • Zrušení alarmu pouze v místě vzniku
  • Certifikované evropské řešení pro ochranu osob
  • Vizualizace na obrazovkách PC

Bezdrátová varianta pro rychlou a nenáročnou instalaci

Čím Ekotek vyniká?

EkoTek je jedním z nejvíce rozšířených řešení pro oblast psychiatrických nemocnice. Díky své jednoduché a bezdrátové instalaci umožňuje rychlé nasazení bez nutnosti stavebních úprav.

Jednoduché ovládání

Bezpečnost by neměla být komplikovaná. Systém Ekotek umožňuje pracovníkům spustit alarm jednoduchým stisknutím tlačítka na přenosné klíčence nebo pageru.

Lokalizace na konkrétní místnost

Rychlost je v případě napadení klíčová. Většina zdravotnických zařízení má členitá a nepřehledná oddělení, nalezení pracovníka tak může být otázka i desítek minut.

Informace pro nejbližší okolí

U tísňových událostí v psychiatrických nemocnicích je pro rychlou pomoc nejdůležitější informovat personál v okolí, který může poskytnout nezbytnou první pomoc.

Maximálně flexibilní

Ekotek je navržen tak, aby se snadno integroval do různých pracovních prostředí. Jeho flexibilita umožňuje rozšíření na potřebná místa a zajištění bezpečnosti všech pracovníků.

Automatická detekce tísňového stavu

Alarmy se mohou také spustit automaticky při detekci pádu nebo vytrhnutí, díky čemuž dojde ke spuštění alarmu i v situacích, kdy personál alarm spustit nemůže.

Napojení na ostrahu a centrální dispečink

Všechny alarmy mohou mít nastavený automatický eskalační plán na další oddělení a patra. Současně mohou být zobrazeny na centrální obrazovkách u pracovníků ostrahy.

Tísňové zařízení

EkoTek Pager

Tísňové zařízení EkoPAG je vybaveno červeným tlačítkem pro manuální aktivaci poplachu, modrým tlačítkem pro přivolání asistenční služby, senzorem náklonu pro automatické nouzové přivolání a trhací šňůrou pro aktivaci panického poplachu v případě vytrhnutí přístroje. 

Na displeji je také možné přijímat poplachy z jiných tísňových zařízení a potvrdit jeho příjem osobě, která volání odeslala. Kromě toho může EkoPAG fungovat jako běžný pager a přijímat zprávy z nejrůznějších systémů.

Tísňové zařízení je vybaveno přijímačem polohy, který vysílá přesnou polohu a v případě nouze přenáší polohu naposledy kontaktovaného rádiového vysílače.

EkoTek FOB

Tísňové zařízení EkoTek FOB umožňuje aktivaci nouzového volání stisknutím červeného tlačítka alarmu. Vestavěný senzor náklonu, který se aktivuje po nastavitelné době, zajišťuje automatické odeslání alarmu. 

Tísňové zařízení je vybaveno přijímačem polohy, který vysílá přesnou polohu a v případě nouze přenáší polohu naposledy kontaktovaného rádiového vysílače.

Máte zájem?

Nechte nám na sebe kontakt a ozveme se Vám pro konzultaci a ukázku našich technologií.