Signalizační systém D-TREX

Systém D-TREX je jeden z nejmodernějších bezdrátových systémů sestra pacient na trhu. Vyvinutý je společností NEAT (Legrand Care) s více než 20 letou historií, která staví na obrovských a celosvětových zkušenostech v oblasti péče o seniory a pacienty. Vedle centrálního průmyslového počítače je systém tvořen bezdrátovými tlačítky, kapesními jednotkami (pagery) a dalším, především bezdrátovým, příslušenstvím. 

Bezdrátové tlačítko SMILE

Cílem všech signalizačních systémů sestra-pacient by mělo být poskytnout maximální bezpečí při minimální ztrátě pohodlí. Takového cíle dosahuje systém D-Trex především díky náramkovým tlačítkům SMILE, které jsou lehké (16g), vodotěsně (IP67) a mají dlouhou životnost baterie (4-6 let). Řemínek a spona jsou navrženy speciálně tak, aby klienta nošení co nejméně obtěžovalo a neměl tak potřebu si náramek odložit.

Staráme se o ty, kteří se starají o druhé

Kapesní jednotky pro personál

Zdravotní a ošetřující personál musí během směny zvládnout obrovské množství úkolů a technologie sestra-pacient by mu během toho měla být pomocnou rukou a ne brzdou. Kapesní jednotky D-Trex, které slouží pro příjem alarmů mu umožní jednoduché přijímání volání od klientů ať budou kdekoliv v rámci domova či nemocnice. Díky tomu se nemusí vracet na sesternu a ušetřit tak čas a energii. Výhodou je i možnost zavolat si pomoc kolegy přímo z kapesní jednotky. 

Cloudová aplikace ALMA

Celé řešení umíme nasadit i ve formě Cloudu, kdy centrální aplikace běží na zálohovaných serverech a základnové stanice se k ní připojují pomocí internetu. Výhodou je možnost využití mobilních telefonů s operačním systémem Android pro personál.

Méně starostí s technikou, více času na klienty

Přehledné zobrazení alarmů

Kvalitní systém sestra-pacient musí umožňovat pohodlné zobrazení alarmů na sesternách, chodbách nebo odpočívárnách pracovníků tak, aby mohli v případě potřeby zasáhnout. Přesně proto je tu grafické zobrazení NurseView, které může alarmy zobrazovat na mapách a pláncích objektu a současně v chronologickém pořadí s barevným odlišením aktuálního stavu. 

Přehled systému

Signály z jednotlivých koncových zařízení (tlačítka SMILE, detektory kouře SMOKE a další) se předávají radiovou cestou na přenosný kapesní terminál s displejem D-TREX. Dojde-li k aktivaci některého z koncových zařízení, zobrazí se na displeji D-Trexu kdo volá a o jaký druh volání se jedná. Příjem zprávy je doprovázen akustickou a vibrační signalizací.

 

Máte zájem?

Nechte nám na sebe kontakt a ozveme se Vám pro konzultaci a ukázku systému.