IMASYS – Web alert

IMASYS – podniková komunikace budoucnosti

IMASYS Alert umožňuje pohodlné ruční či automatické zasílání alarmů a upozornění prostřednictvím SMS, pageru, e-mailu a hlasových zpráv. Alarmové scénáře je možné vydefinovat dopředu a zajistit tak rychlé a spolehlivé upozornění na základě uložených procesů. Možnost přijímat zpětnou vazbu z jednotlivých přijímačů Vám poskytuje informaci, komu byla vaše zpráva doručena a kdo je kdy k dispozici. Pokud by selhalo připojení k internetu, pak můžete psát, odesílat a přijímat SMS, pagerové zprávy, e-maily a hlasové zprávy pomocí chytrého telefonu nebo tabletu.

Klíčové vlastnosti:

 • Dostupnost 24/7/365
 • Odesílání pomocí PC, tabletu nebo mobilního telefonu
 • Cloudová služba
 • Nízká pořizovací investice
 •  Geograficky redundantní infrastruktura
 • Jednoduchý export a import dat
 • Efektivní práce s alarmem (zpětná vazba, sekvenční postupy, skupinové alarmy)
 • Předem nastavené scénáře pro jednotlivé druhy alarmů
 • Vyvinuto ve Švýcarsku
[siteorigin_widget class=”SiteOrigin_Widget_Image_Widget”][/siteorigin_widget]
[siteorigin_widget class=”SiteOrigin_Widget_Image_Widget”][/siteorigin_widget]

Jedna platforma – neomezeně možností

Rostoucí automatizace a digitalizace generuje stále více technických systémů stále více alarmů a zpráv. Pokud nejsou tyto výstražné systémy správně integrovány, může snadno dojít ke ztrátě přehledu o celkovému provozu a podrobnostech jednotlivých alarmů. Multitone CZ v tomto ohledu nabízí řešení společnosti Swissphone pro integraci a centralizaci široké škály zákazníkových systémů. Systém IMASYS® nabízí vysoce flexibilní a dostupné zasílání zpráv jako servisní službu (MaaS), které kromě odesílání zpráv umožňuje implementaci konceptů nouzových, výstražných a informačních sekvencí s cílenou eskalací a uloženými plány pro výstrahu. Tím je zajištěno, že se správná zpráva dostane ke správnému příjemci rychle, spolehlivě a kdykoli.

Flexibilní implementace

Pro zajištění maximální kompatibility je systém IMASYS připraven na široké množství vstupních i výstupních kanálů, díky čemuž jsme schopni jej adaptovat do jakéhokoliv provozu a aplikace. Široká paleta výstupních prvků na druhé straně maximálně snižuje pořizovací náklady a zároveň umožňuje zajistit komplexní doručování zpráv, kdy v případě neúspěšného doručení mohou být automaticky zkoušeny všechny ostatní dostupné kanály.

[siteorigin_widget class=”SiteOrigin_Widget_Image_Widget”][/siteorigin_widget]
[siteorigin_widget class=”SiteOrigin_Widget_Image_Widget”][/siteorigin_widget]

RES.Q – GSM Pager pro hybridní příjem a odeslání zpráv

Pager REQ.Q, vyráběný společností Swissphone, se pyšní funkce tzv. hybrid alerting neboli možností přijímat hybridní zprávy jak z tradičního pagerového formátu POCSAG, tak i 2G/3G/LTE sítě, přičemž oba tyto kanály umožňují zpětnou reakci uživatele na zprávu, tedy její přijetí, odmítnutí, nahlášení kdy dorazí apod., stejně jako možnost přepínat mezi stavy zaneprázdněn/aktivní. Výhodou duality kanálu je navíc i fakt, že portál IMASYS může automaticky řídit provoz a nejprve se snažit zkontaktovat pager pomocí sítě POCSAG a lokální vysílač a v případě  neúspěchu odeslat zprávu i skrz síť 2G/3G/LTE.

Pager je zároveň vybaven i bezpečnostními prvky jako je detekce pádu, alarmové tlačítko a může být vybavena i GPS a BLE modulem pro lokalizaci jak ve vnitřních, tak ve venkovních prostorech.

Aplikace pro řízení i příjem zpráv

V dnešní době je již chytrým telefonem vybaven víceméně každý zaměstnanec. Pokud není využití dedikovaných terminálů na místě, je možné jednoduše nainstalovat aplikaci do chytrých telefonů a vytvořit z nich tak během okamžiku zařízení pro příjem alarmových, informačních či jakýchkoliv jiných zpráv. Na druhé straně může i obsluha portálu jednoduše spouštět alarmy, odesílat zprávy a monitorovat stav probíhajících sekvencí pomocí chytrého telefonu, díky tomu tak mohou efektivně řídit celý pracovní tým za pohybu a z jakéhokoliv místa.

[siteorigin_widget class=”SiteOrigin_Widget_Image_Widget”][/siteorigin_widget]
[siteorigin_widget class=”SiteOrigin_Widget_Headline_Widget”][/siteorigin_widget]
[siteorigin_widget class=”SiteOrigin_Widgets_ImageGrid_Widget”][/siteorigin_widget]

Mám zájem
  Kontakt:

  [siteorigin_widget class=”Sydney_Contact_Info”][/siteorigin_widget]
  [siteorigin_widget class=”WP_Widget_Custom_HTML”][/siteorigin_widget]