Asistenční alarm

Jste zde:
Odhadovaný čas na čtení: 1 min

Kapesní jednotky Trex 2G slouží nejen k příjmu alarmů, ale mohou sloužit také pro odesílání alarmů. Tento typ alarmu se označuje jako asistenční a slouží typicky pro přivolání dalšího člena personálu v případě, že pracovník potřebuje pomoci.

Logika pro nastavení asistenčního alarmu je identická jako pro jakéhokoliv jiného vysílače. Každá kapesní jednotka má totiž vlastní 4-místný rádiový kód, který se využívá pro přidání vysílače. Pro nastavení asistenčního alarmu je tak nutné pouze zjistit tento rádiový kód.

Pro připojení jednotky Trex 2G k PC postupujte dle příslušného návodu.

Načtení konfigurace z kapesní jednotky Trex 2G.

Prvním krokem je spuštění programovacího softwaru Trex 2G Programmer, po jeho zapnutí se Vám zobrazí následující obrazovka.

Posledním krokem této části je kliknutí na Komunikace – Načíst z Trexu 2G, čímž dojde k nahrání konfigurace z kapesní jednotky do PC.

Zjištění rádiového kódu jednotky

Rádiový kód jednotky naleznete v sekci Funkce na panelu záložek.

Rádiový kód je buď nastaven z výroby, poté je políčko zaškrtnuté, případně může být nastaven ručně, v takovém případě je políčko nezaškrtnuté a rádiový kód je vyplněn do okna ručně. V obojím případě je rozhodující obsah pole.

Takto zjištěný kód je poté třeba nahrát do každé z kapesních jednotek, na které má asistenční volání směřovat. Postup je tedy identický jako při přidávání jakéhokoliv jiného rádiového vysílače.

Tagy:
Pomohl vám tento článek?
Nelíbí 0
Zobrazení: 51