Ochrana osamocených pracovníkůTWIG

Nové příslušenství ke komunikátoru TWIG One

K nejnovějšímu telefonu TWIG One je k dispozici celá řada příslušenství. V tomto příspěvku bychom Vám rádi představili řadu nabíjecích stojánků.

 

 

Inteligentní nabíjecí stojánek

Při využití inteligentního nabíjecího stojánku dochází při vložení komunikátoru TWIG k odeslání sériového čísla do portálu TWIG Point. Díky tomu lze sledovat do jakého stojánku byl komunikátor umístěn. Navíc lze toto sériové číslo zanést do portálu TWIG Point i s jeho geolokací, díky čemuž lze přesně sledovat polohu zařízení podle toho, v jakém stojánku je umístěno. Díky tomu tak lze například monitorovat návrat pracovníků na vrátnici, do kanceláře apod.

Nabíjecí stanice

Nabíjecí stanice slouží pro nabíjení až 5 komunikátorů TWIG One najednou (využívání pro nabíjení TWIG One Ex není dovoleno!). Díky tomu lze výrazně šetřit místo a počet využitých zásuvek. Stojánek zároveň disponuje i zdířkami pro pevné přichycení například na zeď, stůl apod. Ke stojánku je dodáván i nabíjecí adaptér s 2 metrovým kabelem.

Programovací stanice

Nová programovací stanice je vhodný nástroj pro aktualizaci firmwaru zařízení a programování nastavení zařízení ve svislé pozici.

Má plnou konektivitu USB a je vhodná i pro nabíjení zařízení.

Je kompatibilní i se zařízení TWIG One Ex ale pouze tehdy, pokud je využit speciální USB kabel, využití jakéhokoliv jiného kabelu je pro účely TWIG One Ex zakázano.

 

Mám zájem

    Souhlasím se zpracováním osobních údajů