Nové příslušenství ke komunikátoru TWIG One

K nejnovějšímu telefonu TWIG One je k dispozici celá řada příslušenství. V tomto příspěvku bychom Vám rádi představili řadu nabíjecích stojánků.

 

 

Inteligentní nabíjecí stojánek

Při využití inteligentního nabíjecího stojánku dochází při vložení komunikátoru TWIG k odeslání sériového čísla do portálu TWIG Point. Díky tomu lze sledovat do jakého stojánku byl komunikátor umístěn. Navíc lze toto sériové číslo zanést do portálu TWIG Point i s jeho geolokací, díky čemuž lze přesně sledovat polohu zařízení podle toho, v jakém stojánku je umístěno. Díky tomu tak lze například monitorovat návrat pracovníků na vrátnici, do kanceláře apod.

Nabíjecí stanice

Nabíjecí stanice slouží pro nabíjení až 5 komunikátorů TWIG One najednou (využívání pro nabíjení TWIG One Ex není dovoleno!). Díky tomu lze výrazně šetřit místo a počet využitých zásuvek. Stojánek zároveň disponuje i zdířkami pro pevné přichycení například na zeď, stůl apod. Ke stojánku je dodáván i nabíjecí adaptér s 2 metrovým kabelem.

[siteorigin_widget class=”SiteOrigin_Widget_Image_Widget”][/siteorigin_widget]

Programovací stanice

Nová programovací stanice je vhodný nástroj pro aktualizaci firmwaru zařízení a programování nastavení zařízení ve svislé pozici.

Má plnou konektivitu USB a je vhodná i pro nabíjení zařízení.

Je kompatibilní i se zařízení TWIG One Ex ale pouze tehdy, pokud je využit speciální USB kabel, využití jakéhokoliv jiného kabelu je pro účely TWIG One Ex zakázano.

 

[siteorigin_widget class=”SiteOrigin_Widget_Image_Widget”][/siteorigin_widget]

Mám zájem