Hlavní přednosti signalizace D-Trex

Signalizační systém sestra pacient – D-Server + D-Trex

Neat Group vyvinula ideální řešení pro každý typ rezidenčního zařízení umožňující rozesílání alarmů efektivním a selektivním způsobem, například ve skupinách, odděleních apod. D-SERVER je inteligentní monitorovací systém pro efektivní správu alarmů a je nejvhodnějším řešením pro všechny typy rezidenčních zařízení.

D-TREX je pokročilý systém bezdrátového zasílání zpráv, navržený pro správu a organizaci různých řešení signalizace sestra pacient, instalovaných v pečovatelský zařízeních.

Pokročilá technologie zajišťuje jednoduchou správu pracovních skupin a služeb, poskytující průběžnou optimalizaci prostřednictvím komplexní analýzy dat prostřednictvím webového rozhraní.

Využití D-TREXu zaručuje lepší řízení času zdravotnického personálu, stejně jako lepší služby pro obyvatele z důvodu snížené pracovní zátěže.

Jak to funguje?

Když D-SERVER obdrží alarm, je přeposlán do přijímače D-TREX, který má u sebe zdravotní pracovník kdekoli v zařízení dle individuálně konfigurovatelného scénáře. D-SERVER také zpracovává všechny podrobnosti, jako je počátek a typ alarmu, stejně jako denní čas tak, aby byly alarmy distribuovány efektivněji a specifičtěji podle skupin a potřeb zařízení.

Výhody pro vaše zařízení:

  • Možnost kombinovat bezdrátové řešení a datovou síť
  • Optimalizace pracovní a personální zátěže prostřednictvím vytváření pracovních skupin
  • Správa alarmů
  • Jednoduché a intuitivní ovládání
  • D-Server webové rozhraní pro centrální správu

Mám zájem